Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem olyan angol...

Tudnátok nekem olyan angol nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamot ajánlani, ahol zömében középiskolások, gimisek vannak? (B2)

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan érdekel, ahol nagy részt középiskolások, gimisek (16-20 évesek) vesznek részt, kiscsoportban, jelenléti oktatással. Országosan bárhol érdekelne.

2022. febr. 10. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Ööö... Remélem ezt csak azért kérdezed mert te is ilyen korú vagy, de akkor nem értem hogy akarod az országosan bárhová eljutást megoldani.
2022. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Természetesen a hozzám közelebbit választanám, csupán érdeklődök, hogy egyáltalán vannak-e ilyen tanfolyamok. Egyébként 19 vagyok.
2022. febr. 11. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Középiskolákban. Úgy hívják, angol fakultáció.
2022. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg mindenképp a környezetedben kellene érdeklődni, hogy milyen lehetőségek vannak.

1. Ne feltétlen olyat keress, ahol csak középiskolások vannak. A csoportok kialakítása a szinttől függ. Én például egyetem alatt voltam olyan csoportban, ahol rajtam kívül csak középiskolások voltak. De volt olyan is, hogy már dolgozó felnőttekkel kerültem egy csoportba.

2. Neten találsz rengeteg lehetőséget, de érdemes olyat választani, amiről hallottál közvetlen véleményt is. Jártam meg nyelvsulival kapcsolatosan. Itt egyszerre több órát kell befizetni és ha végül nem jó, akkor konkrétan így jártál...

2022. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!