Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Vetti911 kérdése:

Mennyi idő alatt lehet felkészülni egy B2-es szakmai német nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek más a nyelvtanulási képessége, viszont tapasztalatokra lennék kíváncsi. Gimiben tanultam 4 évig németül, de már azt a keveset is elfelejtettem. Most viszont szükségem van a diplomámhoz egy német szakmai középre. (A következő őszi félévében fogok végezni.) Mondhatni nulláról mennyi idő alatt lenne lehetséges? Suli mellett persze, ősztől meg szakdolgozat írás és szakmai gyakorlat mellett.

2022. febr. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen típusú szakmai nyelvvizsga? mi a nyelvvizsga neve?
2022. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
BGE (Budapest Gazdasági Egyetem) B2 egynyelvű gazdasági vizsgáját néztem, mert turizmus-vendéglátást tanulok a bge-n.
2022. márc. 9. 12:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkreditált gazdasági szaknyelv vizsga B2 (ezt néztem ki)
2022. márc. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!