Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt anyanyelvi...

Egy év alatt anyanyelvi környezetben mennyire lehet megtanulni egy nyelvet, amit egyáltalán nem beszélek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 09:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Cserediákként egy ottani családnál
2010. szept. 12. 09:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet felsőfokon.
2010. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban is voltak cserediákok, ( német, tájföldi stb..) és ők egy év alatt egy nagyon erős középfokra jutottak el kábé. Majdnem mindent megértettek, és egész szépen tudtak válaszolni.:D

Hova mész?

2010. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vas Tímea ***** válasza:

Felsőfokon, de ehhez az kell, hogy magyarok ne legyen a környezetedben.


Az egyik barátom 0 tudással ment ki az USA-ba és egy év alatt felsőfokon megtanult.


Egyébként 3 hónap az áttörés. Onnantól kezdve megértesz mindent és válaszolni is tudsz.


Hova mész?:)

2010. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Norvégia :)

Köszi

2010. szept. 12. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
De jó neked. Nagyon fogsz tudni angolul és norvégul is. Sok sikert!!! Jó tanulást!!!
2010. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fölsőfokon. Én is kint vagyok Németországban és valóban 3 hónap után lesz kb, amiről írtak. Bár én előtte már közel voltam a felsőfokhoz.. most vagyok kint egy hónapja és már jobb.

De azért ne menj nulla tudással, legalább tudd akár szörnyű magyak akcentussal, de tudd elmondani, hogy ki vagy, honnan jöttél, tudj köszönni és megköszönni. Ez azért alap.

2010. szept. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!