Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt anyanyelvi...

3 hónap alatt anyanyelvi környezetben mennyire lehet megtanulni az adott nyelvet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
melyik nyelvrol van szo? es milyen szintrol
2011. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
háát,sztem nagyon gyenge alapfokon.
2011. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Angol, és már tudok valamennyit.
2011. márc. 14. 19:37
 4/13 anonim válasza:
69%
Ha érted azt amit mondanak nagyon gyorsan lehet haladni, segít, ha van egy rokonod, vagy ismerősöd aki elmagyarázza, amit nem értesz (azon a nyelven), de a rokonnal sem beszélhetsz magyarul.
2011. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem kozepfokum volt amikor kimentem 1 evre, amikor visszajottem rohogve megcsinaltam a felsofokut, a szinvonal nagyon nagyon alacsony. Melyik orszagba mesz? En a US-ben voltam. Egy kozepfokura tuti eleg lesz, ha jol fog menni.
2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát akkor lesz hasznos ha csak az adott nyelven fogsz beszélni és semmit magyarul. amugy én németben voltam kint 3 hónapot,de csak a kiejtésem változott meg tanultam pár új szót.. utána még 1 év kellett h feltornásszam magam arról középről emeltre
2011. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit nevezel anyanyelvi környezetnek.


Ha ezt a 3 hónapot mosogatóként töltöd Londonban, akkor felszedhetsz némi román vagy urdu nyelvtudást, angolt nem nagyon.


Ha egy félévet tanulsz egy brit egyetemen, akkor sokat fejlődhet a nyelvtudásod, különösen - ami igen fontos - a beszédértés.


Tehát minden attól függ, hogy mennyire ügyesen használod fel azt a 3 hónapot. Attól, hogy kint vagy, nem fog rád ragadni a nyelv.

2011. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nálunk van egy cserediák,ráis ráragad pár szó,az alapok,de alig tud valamit,pedig már fél éve itt van. lehet hogy nem ártana előtte egy nyelvtanfolyam,és akkor ott tudnád hasznosítani amit megtanultál.
2011. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csodát nem érdemes várni. Különben elég jól. De az írott és olvasott nyelv több lexikai egységet tartalmaz.
2013. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamennyit lehet rajta csiszolni, ha megvannak az alapok
2015. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!