Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leellenőrzi nekem ezt...

Valaki leellenőrzi nekem ezt a német fogalmazást légyszíves?

Figyelt kérdés
Mein Zimmer ist ziemlich groß, hell, geräumig und gemütlich. Mein Zimmer öffnet sich von einem Flur. Ich habe viele Bilder in meinem Zimmer mit meinen Freunden und meiner Familie. Ich habe ein großes Fenster und ein kleines Dachfenster. Mein Bett steht neben meinem Schreibtisch. Vor meinem Bett steht mein Fernseher auf einer Kommode. Ich habe einen Kleiderschrank neben meiner Kommode. In meinem Zimmer gibt es viel Stimmungslicht. Ich habe zwei Züge vor meinem großen Fenster. Kurz gesagt, das ist mein Zimmer.

2022. márc. 3. 20:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ugy jobban hangzik hogy viele Stimmungslichter. A némettel, nincs gond amúgy de ezt fogalmazásnak nem mondanám, inkább felsorolásnak.
2022. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
no igen, nyelvtanilag valóban jó, de ez tényleg olyan, mint egy bevasárlólista:D
2022. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zwei Züge? Mit akarsz mondani, ezt nem ertem. Viele Bilder? Viele Fotos von meinen Freunden, es a szorend itt nem helyes.
2022. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!