Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik oldalon tudok olcsón...

Melyik oldalon tudok olcsón német magántanárt találni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy valamilyen formában számtalanszor feltették ezt a kérdést, én viszont egy konkrét könyvből szeretnék tanulni online. Szeretném ha egy óra díja se lenne 4000 ft, szóval olyan tanár kellene, aki viszonylag olcsón tanít... Kb 2000 ft/óra körül, sokszor járnék.... Nagyon köszönöm ha nem hurrognak le a kérdésem miatt, vagy nem támadnak hogy kb a 4000 ft-os tandîjat drágának tartom úgy hogy online van az óra és nincs könyv...én mindent elküldenék
2022. márc. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tanárnak az onlie óra sokkal rosszabb, mint a jelenléti, mert nem jönnek át a reakciók rendesen.

Meg a tanárnak nem a könyv miatt kerül annyiba az óra, amennyibe, hanem az órák elökészítése miatt. Ugyanis egy órához összeállítani a menetet, feladatlapokat készíteni, az otthoni munkát kiértékelni még legalább egy-másfél óra!

Hidd el, ha valaki tényleg olyan olcsón tanítana, az semmit sem ér, akkor egyszerübb, ha egyedül tanulsz az adott könyvböl.

Másrészt a legtöbb tanár olyan anyagból tanít, ami szerinte jó, nem pedig abból, amit te akarsz, és esetleg nem igazán ér semmit.

2022. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Az első mondatod nem felel meg a valóságnak!

Olcsón nem lehet nyelvet tanulni tanárral.

2022. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megértem az első kommentelő válaszát,erre még nem gondoltam. De sajnos azt sem tudom megengedni hogy 4000 Ft-os órabérért egy-egy órát vegyek. Van valami javaslatotok?
2022. márc. 8. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es: a lányom tanár, töle tudom, mennyive megeröltetöbb az onlie oktatás!
2022. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
4. Az én lányom is, és sokkal egyszerűbb, kényelmesebb és a diákjai is nagyon szeretik ezt a formát. A nyelviskola ahol tanít, nem is szorgalmazza már a személyes jelenlétet.
2022. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mennyi az óradíj? Van olyan nyelvtanár aki kedvező áron tudna hosszú távon tanítani?
2022. márc. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!