Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanfolyam vagy magántanár...

Nyelvtanfolyam vagy magántanár,ha a nulláról akarom elkezdeni a német tanulást?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nyelvtanfolyam, ha nulláról indul az ember.
2021. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Legalább az alapokat érdemes tanárral megtanulni, akinek fel tudod tenni a kérdéseidet (mert lesznek 😀).
2021. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint a 2.felében nem a kérdésre válaszoltam, bocs. De a nyelvtanfolyamra szavazok én is.
2021. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyelvtanfolyam jobb. Én talán alapból inkább nyelvtanfolyam párti vagyok (akár egymástól is lehet tanulni sok mindent, mindig motiválóbbnak is éreztem, olcsóbb is általában), szerintem magántanárhoz járni egyénileg inkább csak akkor érdemes, ha valami külön problémád / célod van (pl. csak egy komponenst szeretnél gyakorolni legyen az szóbeli kommunikáció vagy írás vagy nyelvtan stb., vagy mondjuk szaknyelvi nyelvvizsgára készülsz és arra szeretnék gyakorolni stb.) és arra az egy dologra szeretnél ráfeküdni, amire egy nyelvtanfolyam keretei között nincsen lehetőség. Az alapokat egy nyelvtanfolyam is teljesen jól át tudja adni, szerintem.
2021. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg is néztem 1 hónapos a kezdő képzés és heti 2 alkalommal van(3 óra egy alkalom)
2021. nov. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!