Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon szeretem az idegen...

Nagyon szeretem az idegen nyelveket és ezen a területen szeretnék elhelyezkedni. Milyen lehetőségeim lehetnek? Mi lehet belőlem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

-tolmács

-fordító

.idegenvezető

-idegen nyelv tanár (ha kihívásra vágysz akkor el is kezdhetnéd,hogy megtanítasz angolul..nagyon nehéz eset vagyok,és nagyon nehezen tanulok nyelvet..Ha engem sikerül megtanítanod akkor onnantól kezdve bármi sikerülhet..Mert én lehetetlen eset vagyok...)

38/N

2010. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
diplomata
2010. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

idegenforgalom,

angol, francia nyelvtudással és nemzetközi tanulmányok szakkal az EU intézményeiben szinte bármi

2010. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvosként, mérnökként, pénzügyi végzettséggel vannak lehetőségeid. A nyelvtudás ezek mellett aranyat ér.


Ha csak az idegen nyelvek érdekelnek, akkor nem sokra mész, kivéve, ha tudsz tolmácsolni, ami egy nagyon különleges adottság, ami kevés embernek van meg.


Ha annyira jó a nyelvérzéked, hogy tudsz tolmácsolni, akkor 3-4 gyakoribb és 3-4 ritkább nyelv magas szintű ismeretével már el tudsz érni egy átlagon felüli jövedelemszintet. Pl. ha folyékonyan tudsz japánul, koreaiul és kínaiul is a perfekt angol mellett, akkor kereshetsz annyit, mint egy középvezető az üzleti életben. Más kérdés, hogy belekerülhet 10 év tanulásba, hogy eljuss erre a szintre.

2010. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 12:12


Közgazdasági, államigazgatási vagy jogi végzettség nélkül az EU-nál nincs sok esélye. Nemzetközi kapcsolatokkal egyike lesz annak a több száz bepalizott emberkének, akik az évente megnyíló 3-4 állásért versenyeznek úgy, hogy ezeket úgyis a csókosok töltik be.

2010. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!