Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik jó német nyelvű...

Létezik jó német nyelvű tanfolyam, ahol pár (kb 2-5) hónap alatt egy A2/A3-as szintről egy B2 szintre felhoznak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10. osztályos egy gimnáziumban egy "emelt" német osztályon. Azt mondták, hogy a mostani szintünkből kiindulva kb egy év kell még, hogy lerakjunk egy középszintű nyelvvizsgát. Én viszont szeretném a lehető legjobban felgyorsítani ezt a folyamatot. A nyár elejéig, legkésőbb nyár végére leszeretném tenni a B2-es vizsgát. Tippek?

2022. márc. 19. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Most olvasok még pluszba egy német nyelvű könyvet
2022. márc. 19. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A3-as szint? Emelt németes osztályban 10.-ben A2(-A3)? Kicsit fura ez nekem...
2022. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem először olvass utána, hogy mit jelentenek ezek az a1-a-2-b1-b2 kódok, és utána fussunk neki újra... a3, ilyen nincs.

ha az a kérdésed, hogy a2ről b2re felhoznak-e téged öt hónap alatt... esélyes hogy nem. a középfok gyakorlatilag azt jelenti, hogy ismersz és pontosan használsz szinte minden nyelvtant, és minden általános, hétköznapi témához hozzá tudsz szólni olyan szinten, ahogy magyarul is.

2022. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!