Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha megbuktam a nyelvizsgán,...

Ha megbuktam a nyelvizsgán, mind a kettő "tételt" újra kell tenni?

Figyelt kérdés
A nyelvizsgán a listening részén 57%-al megbuktam, 60% a minimum. A kérdésem az, hogy a listeningem volt a legrosszabb, 40% mert elég visszhangos volt a terem. A speaking 64% lett. Ha újrakezdeném akkor gondolom speakingből és listeningből is újra kéne vizsgáznom, vagy van lehetőség, hogy csak listeningből vizsgázzak és az előző speaking eredményem számítsák be?

2022. márc. 21. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettőt újra kell csinálni, mert ezek egybe tartoznak. Az írásbelin se mondhatod, hogy te csak a végén lévő levelet írnád újra, mert a többi jó lett.
2022. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szóbelire gondoltál szerintem, és igen, újból kell csinálnod, mert a szóbeli része a listening és a speaking is.
2022. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A jelentkezéssel elfogadtad a vizsgaszabályzatot. Bele se néztél, úgy írtad alá? Nem valami egészséges...
2022. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom te a Windows EULA-ját is folyamatosan olvasod, hogy mikor változtatnak benne :'D
2022. ápr. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!