Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le szeretném tenni az Angol...

Le szeretném tenni az Angol B2 középfokú nyelvizsgát,mikor lesz ré leghamarabb lehetőségem?

Figyelt kérdés

Szlovákiában lakom,esztergom mellett.

Magyarországon szeretném.

Köszi szépen mindenkinek a választ előre is!:D

(10.-es vagyok.



2022. febr. 24. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell választanod, melyik nyelvvizsgát szeretnéd. Ezután a honlapjukon megnézed, hogy mikor van nyelvvizsga/neked melyik időpont jó. Megnézed mikor van a jelentkezési határidő. Azelőtt jelentkezel és befizeted az összeget. És mehetsz is.
2022. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fhuu, ehhez de hülye vagyok.

Középfokút szeretném, de ha jól értelmezem pontosabban kéne ki választanom. Nem nagyon értek az ilyenekhez, valaki akinek volt Esztergom/ahhoz közel nyelv vizsgája tudna segíteni?

Köszi szépen! :)

2022. febr. 24. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a nyelvvizsga fajtáját kell pontosabban kiválasztanod. Több nyelvvizsga központ van (különböző cégek), azok több helyen vizsgáztatnak, eltérő árakon, és a vizsga felépítése is kicsit eltérő lehet.

Írd be Google be hogy Esztergom nyelvvizsga és ki fogja adni hogy ott milyen nyelvvizsga központok vannak.

Ez után nézd meg hogy melyiknel mennyibe kerül a középfokú, mikor vannak vizsgaidőopontok és nézd meg a mintafeladatsorokat hogy melyik tűnik szimpatikusabbnak

2022. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Milyen nyelvvizsgát szeretnél? Csak angol nyelvű legyen, vagy fordítás is legyen benne? Nemzetközi legyen, tehát több országban is elfogadott? Én ECL-t csináltam, ha jól látom lehet vizsgázni Esztergomban is. (Gondolom van másfajta is, de én ezt ismerem) [link]
2022. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. ECL, Euroexam, Languagecert. Ezeket nézd meg, hogy van e a környéken. Ha van, akkor nézz utána hogy mit írnak róla gyakorin, youtubeon, ésa neten általában. Hogy bejön-e neked, állapítsd meg a próbatesztekből, témakörökből. Én Euroexam B2-t és C1-et is csináltam, nagyszerűen fel lehet rá egyedül készülni a weboldaluk segítségével.
2022. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, milyen célra is akarsz nyelvvizsgát letenni.

Ha pl. azért, mert Magyarországon akarsz egyetemre továbbtanulni, akkor elég egy Origo nyelvvizsga is.

Ha Szlovákiaban szeretnél tovabb tanulni és élni, akkor viszont olyat kell választani, ami Szlovákiaban is akkreditált (elismert).

2022. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!