Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan gyakoroljam az angolt?

Hogyan gyakoroljam az angolt?

Figyelt kérdés
Első osztály óta angolos vagyok,de úgy érzem még mindig nem tudok olyan jól beszelni mint kellene. Inkább ezzel van bajom magamban vagy írasban teljesen jól tudok fogalmazni. Szoval szeretnem gyakorolni hogy ez is jobban menjen,mert szeptembertől angolos gimibe fogok járni ha minden jol megy. Szeretnek úgy oda menni hogy az angolnak ez a része is jol megy.

2022. ápr. 9. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az iskola nem készít fel az angolra azt utólag is bepótolhatod nem kell ezen görcsölni.
2022. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézhetsz angol nyelvű vagy angol feliratos filmeket, sorozatokat. Vagy olvashatsz angol könyveket. Ha nem máshol, wattpaden biztosan találsz én is angolul is szoktam olvasni, és rengeteg angol feliratos filmet nézek :))
2022. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!