Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a két angol mondtatot?

Figyelt kérdés

for a young warrior such as myself, having a chance to observe both of you in fight would be necessary for the future.


Depending on what the weapon you choose, it infinitely expands how you fight.



2022. ápr. 19. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy fiatal harcosnak, mint amilyen én vagyok, a lehetőség, hogy megfigyeljem mindkettőtöket harc közben igazán szükségszerű a jövőre nézve.


Attól függően, melyik az a fegyver, amelyiket kiválasztod, végtelenül kiszélesíti, hogy hogyan harcolsz.


Mondjuk ezt az infinitely expands-et még csak az űrre, vagy esetleg web domainekre hallottam :D

2022. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cubina ***** válasza:

Egy hozzám hasonló fiatal harcosnak a jövőre nézve szükségszerű lenne annak lehetősége, hogy mindkettőtöket megfigyelhessem harc közben.


A kiválasztott fegyvertől függően végtelenül kiszélesül a harcmodorod./A kiválasztott fegyver végtelenül kiszélesíti a harcmodorodat./ A kiválasztott fegyverrel végtelenül kiszélesedik a harcmodorod.

2022. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!