Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok?

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Angolból van egy középfokú komplex Origo nyelvvizsgám, idén pedig szeretnék tenni egy felsőfokút is.

Ti melyiket ajánlanátok?


2022. ápr. 27. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted milyen nyelvet? Mert akkor én olasz vagy spanyolt ajánlanék angol mellé, de sokan a németet csinálják mellé
2022. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy értem, hogy felsőfokú angolt szeretne a kérdező. Kérdező: szerintem ez attól is függ, hogy nemzetközi legyen-e vagy elég ha csak itt Magyarországon fogadják el, vagy az, hogy egy vagy kétnyelvű legyen-e.
2022. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaaj, #1 vagyok, ne haragudj, nagyon félreértettem a kérdést.

#2 köszönöm, hogy leírtad, most már értem.

2022. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, semmi baj:) Mellette németet tanulok, abból még nincs nyelvvizsgám.


#2

Nemzetközit is szeretnék később, de előbb letennék egy egyszerűbbet, biztos ami biztos alapon.

Az Origóra való felkészüléskor sokszor estem abba a hibába,hogy először angolul kezdtem el írni a válaszokat, tehát lehet,hogy egy egynyelvű nekem megfelelőbb lenne.

Így esetleg tudnál segíteni, hogy melyiket érdemes megpróbálnom?

2022. ápr. 27. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Egyszerűbb nemzetköziből az Ecl-t ismerem. Ott a hallgatás szokott nehéz lenni. (B2-őt csináltam, nekem még nincs angolból felsőfokú szintem.) Nézd meg a mintafeladatot az oldalukon, hogy tetszik-e. Más angol nyelvvizsgával nincs tapasztalatom, azt tudom, hogy a nagy nemzetköziek (pl. Cambridge) sokkal nehezebbek.
2022. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikereset.
2022. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!