Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol leveleknél hogyan kell...

Angol leveleknél hogyan kell a megszólítást, elköszönést írni?

Figyelt kérdés
Holnap írok emelt angol érettségit, és bár 5-ös vagyok angolból évek óta úgy hogy egy percet nem tanultam, épp ezért kicsit bajban vagyok ezzel, hogy baráti/hivatalos levélnél hogyan kell a megszólítást és az elköszönést írni. Valaki tudna segíteni?
2022. máj. 4. 21:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És? Értsétek már meg, hogy pont nem érdekelt az iskolás anyag, általános iskola óta nem tanultam angolra, és végig ötös voltam, alap órán és fakton is... :D
2022. máj. 5. 14:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Suli otos a valorletben kettes.

Ezt mar tobbszor elismertik itt.

2022. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó, de még mindig nem erről volt szó, hanem az érettségiről. Még mindig nem értitek? :D
2022. máj. 5. 14:38
 14/16 anonim ***** válasza:
jólvan, bizonygasd csak hogy te vagy az offé.... :-D
2022. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oké, bocsánatot kérek, hogy ISKOLÁBAN jó vagyok angolból és hozom a követelményt, de meg kellett kérdeznem egy 0001%-nyi részt a 4 éves anyagból, illetve azért is bocsánat, hogy a kérdéstől teljesen függetlenül betámadtak, hogy a való életben semmit nem ér a tudásom.
2022. máj. 5. 15:37
 16/16 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem a levélírást már alapfokon is tudni kell.
2022. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!