Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes-e 70 ezer ft-ot...

Érdemes-e 70 ezer ft-ot kiadnom egy online tanfolyam csomagra,ha szeretnék megtanúlni rendesen angolul úgy,hogy kesőbb nyelvizsgára menjek ,sőt hosszú távon kereseti forrásom lehessen a nyelvtudás ?

Figyelt kérdés
42 évesen csak érettségivel rendelkezek de anno 5-re érettségiztem és még viszonylag jól megy,bár szavakat sokat felejtettem de nyelvtan még jól megy… szóval mit lehet kezdeni egy jól megtanult nyelv birtokában ha pénzkereseti lehetőségeket szeretnék, főiskolához viszont már túlkorosnak vélem magam?

2022. máj. 18. 14:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
9, hogy jön ez ide? A kérdező maga akar angolt tanulni, mert utoljára 25 éve érettségizett, az hogy ő tanítana szóba se került eddig.
2022. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de tartom az álláspontom, hogy online tanfolyam 70ezer ftért nem fogja megtanítani a kerdezőt angolul.

Vannak jó nyelviskolák, meg jó tanfolyamok is, ebből is azok főlegy ahol van esélye használni is a nyelvet, sokat hallgatni, beszélni. Ez online tanfolyamon (ahol gyakran előre összeállított videókat és feladatokat küldenek ki, oszt caokolom) tök esélytelen.

2022. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%

11

tanulj meg olvasni, már a kérdésében is benne van, h. kereseti forrásává szeretné tenni majd a nyelvtudását...

2022. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

#13


És szerinted mindenki nyelvtanár lesz, aki angolt használ? Aki mondjuk IT szektorban, pilótaként, ATC-ként, stb területen használja, az nem pénzt keres vele? Jézusom :D

2022. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%

13


idióta, csak egy ötlet volt, gyere már nekem...

2022. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#16

Én kívülállóként úgy látom pedig, hogy az ekézést te kezdted. Ez a válaszadó feldobott egy javaslatot, te meg rögtön ráugrottál.

2022. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

#17


Baromság, Ő csak elkezdett bedobni egy hülyeséget, amit a magadfajta aberrált gyökereken kívül senki nem kajált meg. Szimpla troll, ami az értékeléséből is látszik. Mondjuk te ugyanazon a szinten mozogsz.

2022. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Thunderfairy ***** válasza:
30%

Én még rendes tantermi tanfolyamon sem tanultam meg a beirért szintre, alapfok, angolul. Most hogy itthon elkezdem csinálni, most kezdem megtanulni amit ott kellet volna. Leadják az anyagot és felveszik a pénzt, ez az érdekük nem az hogy a tanulásra jelentkező megtanulja a nyelvet. Ingyen is vannak nyelv oktató videók neten.

Kérdező. Inkább próbálj netről tanulni otthon. Cikkek, játékok, egyszerűbb rövidebb videók, stb. Kezd az előbb emlitet nyelv oktató videókkal.

2022. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

"Leadják az anyagot és felveszik a pénzt, ez az érdekük"

Biztosan van ilyen is, mint ahogy van nem megfelelő színvonalon dolgozó hentes meg miniszter is.

2022. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
18, de amúgy mi mást várnál még tőlük azon kívül, hogy leadják az anyagot? helyetted nem tudják megtanulni. amíg valaki önállóan nem tesz bele semmi munkát, hiába vár a csodára.
2022. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!