Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapszinten tudok jól oroszul,...

Alapszinten tudok jól oroszul, egy külön óráért elkérhetek 2000et?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak alapszinten tudsz, akkor ne akarj másokat tanítani, mert ha valamit rosszul tanítasz meg, többet ártasz, mint használsz. Gondolom, te sem kezeltetnéd magad egy első éves orvostanhallgatóval, hiába lenne olcsóbb, mint egy tapasztalt orvos.
2022. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De én ilyenekre gondoltam mint ők az abc, ragozás, idő kifejezés, számok, melleknevek használata stb
2022. máj. 19. 09:00
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

El, de nem lesz kitől.


Hogy tervezted, leadnád ezt az anyagot néhány órában, oké, és utána? Elkerülhetetlen, hogy a tanítványaidnak másik tanárt kell keresniük mikor neked megáll a tudományod, ennyi erővel viszont tanulharnak kezdettől fogva is hozzáértő embertől.

2022. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

pofátlanság csimborasszója!


szégyelld magad, h. alapfokú nyelvtudással ennyit elkérnél, még diplomás nyelvtanárok sem kérnek ennél sokkal többet, 2500-4000 között vannak az átlag órabérek.


tudok alapfokon franciául, olaszul, mégsem jutna eszembe ilyesmi.

2022. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, én nyelvszakkal nem merek tanítani, mert hiàba tudom a dolgokat, nem tudom elmagyarázni, tehàt nem tudok tanítani. (Nem orosz nyelv.) (Ezt csak azért írom, hogy mindkét oldalt látom.) Még egy középszinten tudó embernek is nagyon nehéz diàkokat találnia, nemhogy alapszinten. Max ha valami jól megy, és ismerős segítséget kér, akkor el lehet neki magyarázni kàvéért, csokiért. 2000 forintért senki nem fog olyanhoz menni, aki alig, vagy semennyire nem tudja jobban a nyelvet.
2022. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kezdőként megertem nem fogok elkérni 3-4-5000et egy órára. De hogy a diplomások se kérnek érte el 5000et az már csak az ő bajuk nem az enyém. Magyarázni meg én pont tudok hogy megértse.
2022. máj. 19. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"a diplomások se kérnek érte el 5000et az már csak az ő bajuk nem az enyém"

Biztos vagy benne, hogy ilyen áron is lenne rá fizetőképes kereslet?

2022. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha érthetetlen a pulya, a tanár meg türelmes. Biztosan
2022. máj. 19. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
"Kezdőként"? Kérdező, az a gond, hogy még csak nem is kezdő nyelvTANÁRként vágnál bele, hanem Te magad is kezdő nyelvTANULÓ vagy. Hiába tudsz jól magyarázni, ha egyszer tudásban nem vagy sokkal előrébb azoknál, akiket tanítani akarnál. Tényleg nem rosszból, de remélem érzed hogy ez vak vezet világtalant kategória.
2022. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

egy elég okos és tájékozott nyelvtanuló rákérdez arra, h. van-e nyelvvizsgád (nem alapfokra lesz kíváncsi!), és látni is akarja jobb esetben a dokumentumot.

te mit tudsz felmutatni?!

2022. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!