Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel az ukrán...

Hogyan készüljek fel az ukrán emelt szintű írásbeli vizsgára? Mit tanácsolnátok? Mit nézzek, hallgassak , olvassak ?

Figyelt kérdés

Nemsokára ukrán emelt szintű vizsgám lesz, és eddig hiába készültem/készülök minden nap, több formátumban is, mégsem érzem magam felkészültnek.

Olvasok minden nap 30 percet ukrán könyvből, ukrán zenéket hallgatok, ukrán youtube csatornákon nézek videókat, de sajnos nincsenek hozzá magyar feliratok, ami szomorú, és így csak azt értem amit eddig is tudtam (vagy maximum így csak nagyon lassan tudok megtanulni szavakat) és így maradt a következtetés hang alapján, ami nem pontos, sőt helytelen is lehet.

Mondjatok valami jó ukrán youtube csatornát(youtube-ost) ahol van magyar felirat is, persze helyesen fordítva.

Remélem nem vagyok ezzel az üggyel egyedül, és van aki egy cipőben jár velem, és szintén most lesz az ukrán emelt szintű vizsgája.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 23. 17:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!