Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt nèmet èrettsègi szóbelir...

Emelt nèmet èrettsègi szóbelire hogy lehet felkészülni?

Figyelt kérdés

Tudom, a beszéd lenne a legjobb, de arra sajnos nincs lehetőségem, max magamban. Olvasok németül, sorozatot nézek, podcastot hallgatok, és a megértés már elég jól megy.

Attól félek, hogy le fogok fagyni, ès a vègèn nem mondok semmit. Volt màr ilyen velem sajnos pàr ève a nèmet kisvizsgàn, meg a forgalmi vizsgàn is. Ùgy èrzem, hogz nem tudom tökèletesen ès leblokkolok. Voltam màr mondjuk angol nyelvvizsgàn, ami nem sikerült rosszul, viszont abbòl tudom, hogy jò vagyok, ezèrt kevèsbè paràztam. Ha bàrkinek van tippje az izgulàsra, vagy tanulàxi technikàja, kèrlek ne tartsàtok magatokban!



2022. máj. 25. 08:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!