Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek fellebbezzek?...

Szerintetek fellebbezzek? Nyelvvizsga.

Figyelt kérdés

Az írásbelim nem sikerült. Minden részfeladatom 40 % felett van, de a 60 %-ot nem értem el. Azaz a minimum 45 pontból 41-et értem és a legjobban az döbbent meg, hogy a levélírásra kevesebb pontot kaptam, mint vártam. Tanárhoz is jártam, akivel igen meg voltam elégedve, és javulást éreztem irányomban, nála is voltak hibák, de nem volt vészes, igen alaposan körbejártuk a levélírás témáját, nem is volt nehéz téma. 4 pont szükséges a sikeres írásbelihez. Szerintetek fellebbezzek? Illetve ennek a menetét is szeretném tudni, hogy kb mennyi idő.


B2, origó, angol középfok.



2022. máj. 28. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hány pontot vesztettél a levélen?
2022. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Igazán nem tudom, milyen alapon akarnál fellebbezni, nem teljesítetted a követelményeket, nincs meg a pontszámod, nem éppen csak nem sikerült - ez egy pont esetén jöhetne szóba -, szóval nem tudom, hogy jut egyáltalán eszedbe ilyen
2022. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
4 pont nagyon sok egy nyelvvizsgán. Ne fellebbezz.
2022. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
négy pont nagyon sok, nem lenne egyszerűbb elfogadni, hogy közelében sem vagy még a középfoknak? fellebbezhetsz, de mégis mire? ha nincs hiba a javításban, akkor ez 41 pont lett most, ez nem a dedó, ahol hogyha eleget sírsz, akkor tanítónéni ad tíz pluszpontot.
2022. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Megbuktad es kesz.

Amit te kepzeltel a tudasodrol es amit produkaltal, messze van egymastol. Ertsd meg, fogadd el , ennyi.


Better luck next time.

2022. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thunderfairy ***** válasza:
92%
Majd legközelebb meglesz.
2022. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem éri meg, asszem kb 10.000Ft körül van a fellebbezés (vagyis annó nálam kb ennyi volt) nekem 1 pont hiányzott, nem adták meg.

Vártam 2 évet a nyelvvizsgával, rengeteg filmet néztem angolul stb…

és onnan tudtam, hogy oké mehetek újra amikor kijutottam angliába és gond nélkül kommunikáltam, olvastam étlapot stb…

Vagy ha esetleg nincs lehetőséged kijutni külföldre, (hülyén fog hangzani,de) én még TikTokon néztem agyba főbe angol videókat, kommenteltem, beszélgettem angol emberekkel és az is nagyon sokat segített nekem.

A különtanárt hagyjuk (igaz, én nyelvstúdióba jártam), de sz4rra sem mentem velük. Sokkal többre mentem a TikTok-kal.

2022. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4 pontot nem tudsz összekapartatni. Majd legközelebb meglesz.
2022. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

"javulást éreztem irányomban"

?????


Egyébként mikor veszitek már észre ti mind, akik magántanárhoz jártok, hogy a magántanár akkor is dicsér, ha nincs miért, hiszen egyértelmű anyagi érdeke, hogy továbbra is alkalmazzátok őt, másképp felkopik az álla?

2022. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

9

Ez egy rendkívül rosszindulatú megközelítés...

A magántanárnak elemi érdeke az eredményesség, mert ez a legjobb reklám. Olyan tanárhoz nem megy senki, akinek nincsen jó híre. És a jó hírnevet az eredményes diákok teremtik meg főképpen. Pont, mint az orvosok magánpraxisánál teszik az elégedett páciensek.

2022. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!