Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen módokon tudom az angol...

Milyen módokon tudom az angol párbeszédet effektíven gyakoroni?

Figyelt kérdés

Úgyis kérdezhetném hogy kinek mi a módszere erre? B2-t fogom nemsokára lete de a párbeszéd nem megy olyan jól mint szeretném.

Barátom PC játékokon beszélget külföldiekkel, egy másik a duolingót ajánlja, de nekem egyik sem igazán vállt be



2022. máj. 31. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a ideálisabb ha lenne egy egy tanár/haver/külföldi a neten/valaki aki visszajelez, esetleg kijavít, alákérdez ha bizonytalan vagy. De igazából magadban is beszélhetsz. Én azt képzeltem el, mintha egy közönségnek streamelnék. Találj ki párbeszédeket és játszd el mindkét oldalt. Ha nehéz, az is hasznos ha az olvasott szövegeket hangosan is felolvasod, vagy hallgatásnál mondatonként megállítod és megismétled hangosan amit mondanak. Szóval beszélj angolul sokat (nem muszáj célzottan csak párbeszédnek lennie).
2022. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Nincs facebookom, de màr évekkel ezelőtt voltak erre külön csoportok, abba csak ilyen dumáljunk fejlődjünk emberek voltak. Most egy sem jut eszembe, de: “Stephanie the english coatch” tutira csinált ilyen embereket összehozó csoportot.
2022. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
coach
2022. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!