Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A jövő hónapban megyek Németor...

A jövő hónapban megyek Németországba dolgozni. Mennyi idő alatt fogom beszélni a nyelvet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szinten beszélsz most németül?
2022. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Kb egy év mire használható tudásod lesz nulláról indulva.
2022. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha magyar kollégákkal magyarul fogsz beszélni egész nap, aztán bevásárolsz és hazamész, akkor soha.
2022. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem beszélem sehogyan sem. Nem hiszem, hogy lesz időm külön tanulni.
2022. máj. 31. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát, rád ragadni csak úgy nem fog a nyelv. Néhány szót meg fogsz érteni, de értelmes mondatot tanulás nélkül nem fogsz tudni összerakni. Az ilyen nulla nyelvtudású munkavállalókat nagyon csúnyán ki szokták használni és át szokták verni, hiszen bármit alá tudnak velük iratni... Én a helyedben biztos nem mennék ki nulla nyelvtudással.
2022. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hamar átveszed, a tudás magától ragad. Én Ferihegyen a repülőtér mellett üldögéltem egy bokorban fél évig, utána felvettek azonnal oktatópilótának.
2022. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!