Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek még ma is müködik...

Romanov8 kérdése:

Szerintetek még ma is müködik nyelvvizsga maffia? Még ma is lehet pénzért nyelvtudást venni??

Figyelt kérdés

Ma futottam bele egy cikkbe, hogy a még 2013-ban lebukott nyelvtanár aki pénzért nyelvvizsga bizonyitványhoz segitette a fizetö embereket nem kapott börtönbüntetést.


Szerintetek ma is müködhet ilyen? Hogy plusz pénzért eredeti nyelvvizsga bizonyitványt szerezhetnek??


Szerintem ez nagyon inkorrekt azokkal szemben, akik tanultak azért a bizonyitványért. Mások meg csak ugy "megveszik" a vizsgát és ugyan olyan értékü nyelvvizsgája van mint nekem vagy bárkinek.

Szerintetek ma is müködhet még ilyen? Vagy már azért megszünt ez?



2022. jún. 8. 01:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem sokkal gyakoribb, hogy kiszivárognak a feladatlapok a megoldásokkal együtt. Azok közül akinek nyelvvizsgája van szinte mindegyiknek így lett meg a nyelvvizsga.
2022. jún. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Bármit, azaz bármit meg lehet szerezni ha van ismeretség és pénz.
2022. jún. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Azokat is megértem akik megvették (vagy megveszik) a nyelvvizsgát. Kapsz érte bizonyos állásokban pótlékot függetlenül attól, hogy szükséged van-e a nyelvtudásra, akkor meg minek fárassza magát. A diplomához szükséges nyelvvizsgát is hülyeségnek tartottam amikor bevezették.
2022. jún. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

M.O nagyonis ismert arrol, hogy mindent meg lehet venni.

Miert lenne barmi valtozas 9 ev alatt? Sot, minnel szegenyebb a nep, annal tobb mindenre lehet megvenni az asztal alatt, a korrupcio csak no, nem csokken.

2022. jún. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

“Még ma is lehet pénzért nyelvtudást venni??”


Hogyne lehetne, nyelvtanárnak hívják a dealert.

2022. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudást sosem lehetett így venni. Max. egy hamis papírt.
2022. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azok közül akinek nyelvvizsgája van szinte mindegyiknek így lett meg a nyelvvizsga."


Ezt kikérem magamnak a saját, és szerintem sok nyelvvizsgázott társam nevében!

2022. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról hallottam már, hogy valaki más helyett ment el vizsgázni jó pénzért (írásban és szóban 200 ezer forintért).

Nem kérek privátot és nem beszélek erről többet.


Hamis papírt a mai rendszerben már nem kapsz mert az első ellenőrzésnél lebuksz. Vannak olyan hülyék akik 2-300 ezret kifizettek egy hamis nyelvvizsgabizonyítványért majd a felvi.hu oldalra feltöltötték és csodálkoztak hogy a rendőrök megjelentek náluk.

2022. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ha eleget költesz rá a megfelelő embereknél, lehet hamis útleveled is. az, hogy te földi kis halandó jó eséllyel nem jutsz el ezekhez az emberekhez, az egy másik kérdés. de igen, általánosságban véve elmondható, hogy pénzért lehet hamis papírokat venni.
2022. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: "hogy pénzért lehet hamis papírokat venni."


Egyszer volt egy dokufilm az orosz maffiáról rejtett kamerás felvételekkel. Hamis útlevelet akartak venni. Azt mondja az ürge: hamis útlevél...időbe telik és elég drága. Igazi nem lenne jó? Hamarább megvan és olcsóbb.


A lényeg: vehetsz igazi papírokat is, csak éppen ugye tudás nem áll mögötte. Mint anno (nem tudom, van-e még) amikor az autós oktató meg a vizsgabiztos lepapírozták neked a jogsit, mintha eredményes vizsgát tettél volna.

2022. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!