Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Komáromban a Speak English...

Komáromban a Speak English nyelviskoláról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy mennyire rugalmas a hely, mennyire nagyok az elvárások és milyen vizsgák vannak.
2022. júl. 2. 08:34
 1/3 anonim válasza:
Szia! A Speak! Budapestet tudom milyen: az ismétlés elvén teszi a fejedbe a nyelvet, ami vkinek jó vkinek nem. Nem magyaráz el normálisan nyelvtant, össze-vissza ugrál a tananyagban, full logikátlan sztem legalábbis. Mondasz mondatot magyarul lefordítod és fordítva és sokszor elmondod ismétled ezeket míg bele nem ég a fejedbe, hogy pl How much money do you have-mennyi pénzed van. (?) Hülyéknek való, aki annak érzi magát, tökéletes lesz! Bocsánat, nem sértegetek! Ami nagyon fontos, ha kiderül, hogy ez nem Neked való- és hiába a próbaóra mert abból a 20 percből nem fogsz rájönni- nem adnak vissza pénzt, benne van a szerződésben, amit aláírsz…és nem olcsó! Inkább menj rendes magántanárhoz ebből az összegből, sztem nem éri meg! Vagy normális nyelvsuliba nem ebbe. Nem ajánlom! A házit a tanár nem javítja elhanyagolja! Soroljam még? Tudnám sorolni.
2022. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez egy komáromi nyelviskola és nincs köze a Speak!-hez.
2022. júl. 20. 18:06
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én onnan mentem nyelvvizsgázni és nyugodt szívvel ajánlom. Nincs elvárás, nincs vizsga és a legfontosabb, hogy nincs házi feladat. Rengeteg beszédgyakorlat van és arra mennek rá, hogy minél jobban tudj beszélni. Vannak anyanyelvi tanárok is, akiktől szintén rengeteget tudsz tanulni, még akkor is, ha az egy szimpla beszélgetés. Amúgy nincsenek fix 60- 80 órás tanfolyamok, hanem addig jársz, amíg te szeretnél. Ezen kívül pedig nagyon kedvesek és rugalmasan tudják alakítani az órarended, ha esetleg valamelyik időpont nem felel meg neked. Ja, és szombaton is vannak!
2022. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!