Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanárok! Tudnátok írni...

Nyelvtanárok! Tudnátok írni tapasztalatokat nyelviskolai munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista vagyok és - noha imádok tanítani - az állami oktatásban egyre kevésbé látom, hogy helyem lesz. Nekem a legkézenfekvőbb opció egy nyelviskola lenne (angol az egyik szakom), mert a Covid előtt 2 évig nyelviskolában tanítottam.


Nyilván helytől függ, de kb milyen órabérrel lehet számolni (tehát kb mi a reális átlag)? Mire érdemes figyelni, amikor állást keresünk? Mennyire nehéz elhelyezkedni? Főleg a fővárosi viszonyokra lennék kíváncsi.


Persze dolgoztam nyelviskolában, de hallgatóként félállásban egész más, mint ha főállásban vagy valahol (pl diákszövin keresztül), illetve az első helyen ahol voltam igencsak ráfáztam.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. márc. 17. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!