Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi ideig jártatok magántan...

Mennyi ideig jártatok magántanárhoz nyelvvizsga előtt?

Figyelt kérdés

milyen nyelvvizsgára mentetek/készültök menni?

kort és nemet is légyszi


2010. szept. 22. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én semeddig. Egy angliai beszélgetős tanfolyamon voltam előtte, az a beszédemen sokat fejlesztett, plusz gyakoroltam előtte tesztfeladatokat. Ja, és középfokú angolon voltam, sikerült is.

15/L

2010. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semeddig. Örültem, hogy össze tudtam szedni a pénzt a vizsgára, magántanárt nem tudtam volna miből fizetni. Szerencsére elsőre meglett, gáz lett volna, ha kezdhettem volna előlről a gyűjtést :D Angol felsőfok amúgy.
2010. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én magántanárhoz nem fogok menni, most csinálok egy szintrehozó tanfolyamot, utána pedig egy nyelvvizsga felkészítőt, hogy begyakoroljuk a típusfeladatokat. még így is olcsóbbra jövök ki, mint magántanárral.
2010. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát talán nem volt fél év... Amúgy TELC-re mentem, de a magántanárhoz járás nem a vizsgafelkészítés volt, hanem csak átvettünk mindent az angollal kapcsolatban, hogy mindenre biztosan emlékezzek és felfrissítsem a tudásom.

A konkrét vizsgafelkészítés kb 1 hónap volt, az pedig legfőképp a saját munkám volt.

2010. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen magántanárhoz nem jártam.


angol/felsőfok/19/fiú

2010. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen tettem le a felsőfokú angol nyelvvizsgát, nem jártam magántanárhoz, se külföldön.
2010. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én jártam 3 hónapot és nagyon jó volt a tanár: azt csináltuk ami nekem nem ment és mindent átvettünk nyelvtanból is, a szókincsem is sokkal nagyobb lett.

német középfok (ÖSD)/ 14F

2010. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!