Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyek azok az oldalak, ahol...

Melyek azok az oldalak, ahol olyan angol anyanyelvűekkel vagy angolul jól tudókkal vehetném fel a kapcsolatot, akikkel tudnék a weben keresztül élőszóban beszélgetni, hogy fejlesszem az angolomat és cserébe én is segítsek nekik valamiben?

Figyelt kérdés

A www.conversationexchange.com - ot ismerem, de ott eddig - azok közül, akik nagyjából egy időzónában vannak velem - nem sokan válaszoltak, s ők is valamiért inkább leveleznek. Épp csak én a fluent beszédben és a listening - ben szeretnék fejlődni, mert ugyan nagyon szépeket tudok írni, de ott azért több időm van elegánsan megfogalmaznom azt, amit közölni szeretnék.

(Jelenleg valahol a közép és felsőfok között vagyok, de nem nyelvvizsga a cél, hanem a beszédem fejlesztése.)


Épp most regisztráltam a interpals.net - en is.

Remélem, ott azért összejön valami.


Mindenesetre, örömmel töltene el, ha valaki javasolna valamit, amit esetleg én kihagytam. Előre is köszönöm!



2022. aug. 4. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hellotalk, bármilyen anyanyelvűvel beszélhetsz rajta👌🏻
2022. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ránézek!
2022. aug. 4. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a lehetőség csak neked lenne jó, ezért azokon kívül, akik szeretnének segíteni embertársaikon, senkinek nem vonzó (egy esetet kivéve, ha nagy cickós karcsú derekú szép arcú 20 éves vagy). Az meg, aki önzetlenül és készségesen szeretne tökismeretlen embertársán segíteni, az általában valami szekta tagja.
2022. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Azt hittem nyilvánvaló, hogy ez úgy működik, hogy olyanokkal beszélek angolul, akik native speaker - ek azon a nyelven, viszont magyarul tanulnak, s ezért cserében ők velem magyarul beszélhetnek. (Vagy épp segíthetek nekik akár programozást tanulni vagy épp egyetemi szintű fizikát angol nyelven.)


Kérlek, ahhoz szólj hozzá, amihez értesz, köszönöm!

2022. aug. 4. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Aztán mennyi olyan van, ahhoz képest, hogy mennyi hozzád hasonló? Ehhez nem érteni már egy szint lenne. Ilyen ostobaságot mondani, hát, nem sok jót jósol az emberiségnek-
2022. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21:21

Szerettél volna mondani valamit?

Na, szevasz, mész a blokkba.

2022. aug. 4. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Amit én mondtam, arra te nem tudtál ellenérveket hozni. Csak hörögsz, fröcsögsz és vagdalkozol. Erre a szintre, ajánlom, egyszer majd ne menjél le többet.:D
2022. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Tessék, te "not-so-bright", azóta csak e felület által ennyi emberrel levelezek, illetve Skype -olok rendszeresen. :D

[link]

2022. szept. 15. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a Varga meg a Sandor az echte angol, mi? :D
2022. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Magyar származású amerikaiak, te hülye gyerek, akiknek már a szülei sem beszéltek magyarul.


By the way..."A torkánál ragadta meg a kérdést, Pelikán."

:D :D

2022. szept. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!