Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelven hogy mondják...

Spanyol nyelven hogy mondják ezt a szót? (Undi szóról van szó csak az olvassa aki már nem tervez enni legalább két órája evett és jó a gyomra az undi dolgokhoz kösz)

Figyelt kérdés
Egy szóval keresem spanyol nyelven azt a szót aminek jelentése amikor az ember hirtelen nagy szükségét érzi annak hogy folyékony (nem szilárd!!! folyékony!!!) székletet ürítsen de nem ér ki időben mellékhelyiségre és nadrágját elékteleníti egy kellemetlen szagú folt ha ezt egy szóval magyarul mondanánk az úgy lenne hogy van először b betű utána e betű utána f betű utána o betű utána s betű utána n betű utána i betű tehát nem bekakilás spanyol nyelven való verzióját keresem hanem előbb említett szó spanyol nyelven való verzióját kösz!

2022. aug. 22. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd már ki: befosni
2022. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tener incontinencia fecal

Hacerse diarrea encima

2022. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Fú, hány éves vagy, hogy szégyenled kiírni, hogy fosik?
2022. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ezek túl hivatalosak, választékosak.


Az ige, amit keresel ez: cagarse

Visszaható ige, tehát úgy kell ragozni.

2022. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4, igaz, amúgy elsőre én is beírtam, hogy cagarse, de töröltem, mert a kérdező kihangsúlyozta hogy csak a fos érdekli, én meg túl szófogadó vagyok. :D A cagarse meg tudtommal a beszarni, ami lehet fosás, lehet kaka, szóval nem mertem packázni a kérdezővel. :D
2022. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Valóban. Az anyag állagát tekintve nem voltam eléggé körültekintő. :D
2022. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Entrarle una cagalera a alguien (tehát pl. Le entró una cagalera). Vagy még lehet irse por las patas abajo, irse de vareta stb.
2022. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!