Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan oldal, ahol magyar...

Van olyan oldal, ahol magyar versek/novellák olvashatóak angolul és magyarul párhuzamosan?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit bővíteni a szókincsem.


Pl Petőfi vagy Babits versei jók lennének.



2022. aug. 30. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e így, de ha nem találsz én azt csinálnám, hogy megnyitnám ezt [link] és megkeresném magyarul is, majd a képernyőt megosztanám a kettő között. (Hogy egymás mellett legyen a kettő.)
2022. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De minek a szókincsbővítéshez egy angol szöveget mellényitni?
2022. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem tudom, hogy mondjam ezt el neked... de valaki az angol szókincsét is bővítheti.


Amúgy magyarulbabelben.net

2022. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"de valaki az angol szókincsét is bővítheti"

Ha le tudná legalább írni...

2022. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ott van a címkék között a "nyelvtanulás", de azért neked álljon feljebb. Lásd be, hogy figyelmetlenül csak átfutottad a kérdést, és lépjünk tovább.
2022. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy. Humorkísérlet volt, de fafejű őrmesterjelöltek között ez reménytelen. :D


Viszont ami a lényeg, hogy szerintem a kétnyelvű láttán legfeljebb azt hiszi a delikvens, hogy érti angolul.

2022. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...egy vers műfordítását látva meg kifejezetten értelmetlen próbálkozás.
2022. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!