Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó orosz tanfolyamot tartó...

Jó orosz tanfolyamot tartó iskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Korábban tanultam oroszul magántanárnál. Az alapszintet kiscsoportos tanfolyamon szeretném feleleveníteni. Valaki tud mondani egy tuti iskolát ahol korrektek és színvonalas az oktatás? Esetleg nyelvvizsga központot ahol tartanak tanfolyamokat és egyszer majd náluk tudnák nyelvvizsgázni?



2022. szept. 28. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orosz Kulturális Központ. Ajánlom, nagyon jó tanárok vannak, és a tempó is pont jó volt számomra. Árban nagyon kedvező, és a helyszín is szép, a felszereltség oké. Az egyetlen negatívum talán az, hogy online tanfolyam lehetőség nincs.
2022. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Orosz Kulturálisnál nagyon tanárfüggő, én másodjára kifogtam egy olyat, akihez csak az előre befizetett pénz miatt jártam a tanfolyamra. A végén már amiatt sem.
2022. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2

1-es vagyok. Megértem. Nekem jó tapasztalataim voltak, végig egy tanárnál voltam.

2022. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!