Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Languagecert angol nyelvvizsga...

Languagecert angol nyelvvizsga felsőfok . Vélemenyék ? Volt esetleg valaki Székesfehérváron ? Tudna mesélni ? Miből készült fel? Esetleg jó nyelvkönyv tippek? Vagy valaki tud jó felkészítő tanárt rá ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve voltam. Igazából a felkészülésem annyi volt, hogy végigcsináltam a Languagecert C1-es exam preparation könyvében a feladatokat, kidolgozgattam a szóbeli témákat.


Maga a vizsga szerintem többnyire korrekt volt, nem éreztem nehéznek.

Egyedül a szóbeli kicsit fura, mert ugye nem az a vizsgáztató pontoz, akivel beszélgetsz, hanem felvétel alapján a vizsgaközpontban javítják. Úgyhogy én itt kicsit lehúzósnak éreztem a pontozást, de így is meglett szóval nem lehetetlen ez a része sem.

2022. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. A vizsgaközpontban két tanár pontoz egymástól függetlenül, úgyhogy ha lepontoztak, akkor az korrekt is volt.
2022. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb úgy mint #1, én is a LanguageCert Exam Preparation Guide-ot (C1) vettem meg, plusz a neten fentvannak a szóbeli követelmények, azokat kidolgoztam, öteleteket, kulcsszavakat gyűjtöttem. Plusz az angoltanárommal 5x1,5 órán keresztül gyakoroltunk a szóbelire.


Tegnap voltam, és a úgy éreztem, hogy a listening és a reading jóval nehezebb volt, mint amiket a felkészítő könyvben gyakoroltam:( A writing korrekt volt, egy reportot és egy short story-t kellett írni. A speakingnél pedig hiába készültem fel nehezebb témákból, elég könnyűeket kaptam. A vizsgáztató egyébként nagyon kedves volt most a C1-nél is és 2 éve a B2-nél is.


Ha lenne még kérdésed, írj nyugodtan!

2022. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!