Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga a legkorekt...

Melyik nyelvvizsga a legkorektebb?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Origó
2022. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom, szerintem is az Origó. De pont ma írtam egy másik kérdésnél is, szerintem ha kb. szinten vagy, teljesen mindegy, milyen nyelvvizsgára mész. TELC-nél úgy tudom, ha ponthatáron vagy, valószínűbb, hogy lehúzzák. ECL-nél nálam köszönőviszonyban sem volt a felkészítő könyv, ill. a tényleges vizsga szintje. De ha a tudásod megvan, és szint felett vagy legalább 10%-kal, szerintem bármelyik vizsga sikerül. Vizsgáld meg, mik az erősségeid, gyengeségeid (nyelvtan, beszédkészség stb), és aszerint válassz.
2022. okt. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
10%
Sziasztok! BME- ről mi a véleményetek?
2022. okt. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Sziasztok !


TarsalKODÓ nyelvvizsgát mondják most sokan ,hogy azt csináljam meg , valakinek van vele tapasztalata ?

2022. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Szerintem a spanyol. De még korrekt szokott lenni a svéd is.
2022. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ecl van németből, angolból is azt fogok csinálni, szerintem elég korrekt.
2022. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!