Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet legkönnyebben...

Hol lehet legkönnyebben francia középfokon nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
BME vagy Origo, sajnos más nincs ami könnyebb lenne. DELF van még de az nemzetközi szintű,tehát jóval nehezebb.
2022. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egynyelvűre akarsz menni akkor bme, ha jól megy a fordítás akkor origo. De ezeket keverheted is. Pl. Bme írásbeli és origo szóbeli.
2022. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

az előző kettő jól mondja, szerintem annyiban inkább az origó, hogy ott fele időben magyarul kell csak tudni, az meg csak megy.

minden más valódi nyelvvizsga, azokhoz már kell a b2es nyelvtudás is, ehhez a kettőhöz nem, ezért se veszik komolyan sehol másutt.

2022. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az origo nem elfogadott nemzetközileg, ez azért sokat számít sajnos.

Delf jó vagy bme.

En mindenképpen olyat választanék ami nemzetközi

2022. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős középfokon vagy, akkor minden vizsga ugyanolyan könnyű. Olyat válassz, ami a céljaidhoz kell. Ha francia nyelvű egyetemre tervezel menni külföldre, akkor a francia intézet nemzetközi vizsgáját csináld. Ha csak itthonra kell felvételihez, vagy diploma kiadásához, akkor meg itthoni akkreditált nyelvvizsgát.
2022. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itthonra kellene csak a felvételihez. Ezért kérdezem.
2022. okt. 19. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg itthoni akkreditált nyelvvizsgát. Origó, bme, stb.

[link]

[link] doc/akk_vizsgakp.asp


Fiú vagy, vagy lány? Hány éves? Első nyelvvizsgád lesz? Milyen szakra felvételizel?

2022. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Van már egy felsőfokú angolom, de most ebből emelt érettségizem, ezért ugyanabból a nyelvből nem kapok plusz pontot.

Ezért gondoltam, májusban megpróbálom a francia nyelvvizsgát.

Dietetikára szeretnék majd jelentkezni.

Biológia emeltet nem tenném le májusban, csak a középszintűt, mert eddig tesi egyetemre akartam menni, úgyhogy annyira nem tanultam bioszt.

Most döntöttem a dietetika mellett.

2022. okt. 19. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Azert szerintem mindenképpen olyan mellett dönts ami külföldön is elfogadott, bármikor adódhat olyan lehetőség hogy ki kell menned, és csak jól jön, +origo az kétnyelvű, szerintem az egynyelvu sokkal egyszerűbb.


En egy francia kettan gimibe járok, most vagyok végzős, és most erettsegizek emelt szinten franciabol, plusz a matekot és a torit is ilyen nyelven fogom csinálni, szóval lesz egy felsőfokúm, és multkor néztem egy felsőfokú origot, hát nem könnyű szerintem.


Nekem is biosz lesz a másik tárgyam miből emeltezek, csak azt majd májusban, én gyogytornaszira szeretnék menni, és én most csinálom majd decemberben az angol c1et😂

2022. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!