Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középszintű francia nyelvvizsg...

Középszintű francia nyelvvizsga hol a legkönnyebb?

Figyelt kérdés

Most megyek majd áprilisban és mivel holnap van a határidő,így megkérdezem kinek milyen tapasztalata van.

Origó a legnagyobb esélyes,mert úgy hallottam,hogy elég könnyű. Nem a legjobb eredményre hajtok,csak menjek át az a lényeg,mert kell a pluszpont.

Szerintetek is az origó a legkönnyebb?

Csak normális válaszokat légy szíves!

19L



2016. márc. 6. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Origo vagy TELC
2016. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az origó az nem igazán könnyű franciában, én úgy tudom, és azt szokták javasolni, hogy felezd meg, az írásbelit a BME-nél csináld, a szóbelit meg TELC-nél vagy Origón
2016. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát mostmár jelentkeztem origóra. Az írásbelitől nem félek,mert a tesztes résznél mindegy mennyit érek el, a többit meg nagyjából meg gyakoroltam,meg még fogom is.

Viszont a szóbelitől félek eléggé.Attól félek,hogy nem fogom megérteni,amit mondanak majd.

2016. márc. 7. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos hogy meg fogod érteni, mert neked kell beszélni, ők nagyon alap dolgokat mondanak meg kérdeznek, általában szépen és érthetően is mondják. arra figyelj, hogy folyamatosan próbálj meg beszélni, tanulj be töltelékblablákat, fordulatokat, amikkel kitöltheted a mondandódat, mikor gondolkozol, ha nagyon alap, akkor is mondd el, mert nekem mindig az volt a vesztem, hogy sokat agyaltam és gondolkoztam válasz előtt, mert fel akartam építeni xD a lényeg, hogy olyanokat, hogy d'abord, puis, ensuite, finalement tegyél bele, mert innen tudják, hogy hol jársz, és mikor zárod le :D
2016. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!