Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Önálló spanyol tanulásra,...

Önálló spanyol tanulásra, teljesen kezdőnek tudsz könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem tehetem meg, hogy egy tanfolyamra beiratkozzak, viszont szeretnék spanyolul tanulni hobbiból. (Természetesen, ha anyagilag majd úgy állok, akkor tanfolyamra is mennék.)


Olyan könyvet szeretnék, amihez bőven van hanganyag is, hiszen tanár híján csak az alapján tudnám a kiejtést megtanulni.


Teljesen kezdő vagyok, csupán néhány kifejezést tudok spanyolul.


Köszönöm, ha tudtok megfelelő könyvet ajánlani!



#nyelvtanulás #spanyol #spanyol nyelv #kezdő spanyol #Otthoni spanyol tanulás #Önálló spanyol tanulás
2022. okt. 24. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
És még egy dolog eszembe jutott: olyat szeretnék, amihez van megoldókulcs is.
2022. okt. 24. 20:54
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pons könyvek eléggé jók. Iskolákban a colorest szokták, de azzal nincs tapasztalatom. Esetleg még azt is meg tudod tenni, hogy elmész a cervantes intézet könyvtárába (vagy még az Országos Idegennyelvű könyvtárba) és megnézed van-e valami, ami tetszik.
2022. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, eszembe jutott még Kertész Judit spanyol nyelvkönyve is.
2022. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!