Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet Duolingoban új...

Hogyan lehet Duolingoban új leckéket, részeket feloldani?

Figyelt kérdés
Úgy másfél éve kezdtem Duolingozni németül, akkor az elején volt egy szintfelmérő. Onnantól kezdve az első három részt mutatta/ mutatja azóta is, amit fokozatosan oldottam fel, mára végre eljutottam odáig, hogy a három rész minden témakörét megcsináltam 5-ös szintre. Arra számítottam, hogy ezzel további részeket, leckéket teszek majd láthatóvá, de nem történt semmi. Pedig gyanítom, hogy nem csak ennyi volt a német tanfolyam, mert ez eddig maximum alapfoknak felelne meg. Hogyan lehetne most tovább menni?

2022. nov. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Duolingo nem fog felsőfokig elvinni, az ingyenes rész nem visz el sokáig. PC-s van nekem, ott most változott a kinézet, így csak emlékezetből mondom, hogy csak három nagy rész van.
2022. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerinted másfél év alatt csináltad meg csak a bevezetőt?
2022. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, közben rájöttem, hogy ennyi volt. :( Legalábbis ha magyarul akarom tanulni a németet. A jó hír az, hogy ha angolra váltom, vagyis angolul tanítja a program a németet, akkor van tovább is, mint három rész.
2022. nov. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!