Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL nyelvvizsga pótjelentkezés?

ECL nyelvvizsga pótjelentkezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az ECL novemberi vizsgájára a pótjelentkezés holnap ér véget, én még ma jelentkeztem rá. A weboldalon olvastam, hogy a pótjelentkezés 3 ezer forintba kerül, viszont amikor jelentkeztem a vizsgára, akkor valami olyasmit írt ki, hogy pótjelentkezés 0 forint, illetve később sem írta sehol sem, hogy kellene fizetni a pótjelentkezésért.


A nyelvvizsga árát már átutaltam, a bizonylatot is feltöltöttem a Pénzügyek menüpontban, de még a státusz kiegyenlítetlen, még nem fogadták el a befizetést. Azt írja, hogy még 1 kiegyenlítetlen tartozásom van, de gondolom a vizsgaárra gondol, hiszen még azt sem fogadták el.


Most tanácstalan vagyok, hogy mit kéne tennem, mert igazából az ECL-es vizsgázói fiókomban sehol sem látok semmit sem a pótbefizetésről, sehol sem említik, hogy kéne, szóval nem tudom, hogy most ettől függetlenül utaljam át ugyanoda, ahova a vizsgadíjat is utaltam?


Örülnék, ha valaki aki szintén pótjelentkezéssel regisztrált ECL-es nyelvvizsgára, megosztaná, hogy nála hogy volt a befizetés. A weboldalukot néztem, ott nem találtam infót arra vonatkozóan, hogy esetleg most nem kellene a pótdíj. Szóval nem tudom, hogy ez egy hiba lehet a rendszerben, vagy szándékosan most nem kell a pótdíj, vagy pedig kell a pótdíj, csak így külön sehol sem jelzik?


Köszönöm.



2022. nov. 6. 19:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!