Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 4nyelvet lehet egyszerre tanulni?

4nyelvet lehet egyszerre tanulni?

Figyelt kérdés
Angolból b1szinten vagyok és még a németet,spanyolt,franciát tanulnam nulláról b2szint a cél mind a 4 nyelvből. Hogyan csinalnatok ?

2022. nov. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti keverném. Egyszerre a nulláról max kettőt vállalnék be. De inkább akkor érdemes új nyelvbe kezdeni, amikor a korábban tanult nyelvekből már eljutottál egy erős középfok szintre.
2022. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki sokat markol, keveset fog. Éppenséggel lehet, de még a nagyon rutinos, már több nyelven beszélők se nagyon kevernek egyszerre négy nyelvet. Próbálj meg annyira koncentrálni, amennyi egyszerre megy hatékonyan.

Aztán ha már elértél egy használható szintet mindegyikből, még úgyis sokat kell gyakorolni.

2022. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hany ev kell a b2 szinthez mindbol ?
2022. nov. 26. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Külön-külön is:

- Átlagosan 4 év az elsőhöz,

- valószínűleg kevesebb, mondjuk 3 év a másodikhoz


A rutinnal csökkenni szokott egy-egy új nyelvhez szükséges idő, de szerintem beáll valahol másfél-két évnél. Ez persze azt is jelenti, hogy megtanul az ember intenzíven, eleve azon a nyelven gondolkodva tanulni.

2022. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem

először csináld meg angolból a felsőfokút.


a b2 semmi!


inkább azt látom rajtad, jh. menőzni akarsz, . mennyi nyelvet tanulsz egyszerre, de valójában egyet sem tudsz közülük tisztességes szinten.

2022. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!