Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol OKTV 22/23as feladatsor...

Angol OKTV 22/23as feladatsor - Ki hogyan érzi?

Figyelt kérdés

Majd, ha kiderül az idei angol OKTV-n, hogy az Oktatási Hivatal mennyire emelte a továbbjutás végső ponthatárát II. kategóriában akkor majd bekülditek?


Kinek milyen lett az idei feladatsor? (1 es 2 kategoriások is) :)



2022. nov. 26. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól,
2022. nov. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem 84 pontom lett
2022. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tintahal válasza:
Nekem 90, de én második kategóriás vagyok... Nem tudom mikor kerül ki a végleges ponthatár
2022. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"az Oktatási Hivatal mennyire emelte a továbbjutás végső ponthatárát II. kategóriában"

Nem "emeli", hanem csak a legjobb X fő versenyzőt hívja be a következő körre, tehát ha kevesen értek el sok pontot, lehet, hogy csökken is a tavalyihoz képest, ha arra gondolsz.

2022. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tintahal válasza:
Nem igazán releváns, de ha érdekel, 86,5 pont volt a határ a ll. Kategóriában
2023. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86,5? Fél pontot nem is lehet szerezni... vagy hogy?
2023. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tintahal válasza:
Hát, ez lett a hivatalos álláspont, de én se tudom hogy hogy... Az olyanokra fordul elő ami mondjuk szerkezetileg, nyelvtanilag jó csak nagyon "angoltalan" ha érted. Bár az oktv nem szokott kecmecelni.
2023. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mondjuk szerkezetileg, nyelvtanilag jó csak nagyon "angoltalan"

De hát az OKTV 1. fordulójában minden helyes megoldás 1 pont és minden feladatban minden egyes megoldás mindig csak egyetlen betű vagy egyetlen szó (és ha szó, akkor ki van kötve, hogy csak akkor fogadható el, ha nincs benne helyesírási hiba. Akkor hogy lehet valami fél pont?...

2023. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tintahal válasza:
Nem tudom, lehet valakinek a gyereke, nekem azt mondták ennyi volt a határ 😂
2023. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!