Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt középfok elérése...

1 év alatt középfok elérése angolból?

Figyelt kérdés
Kitolottem a neten egy szintmero tesztet angolból és b1 színtre sorolt be lehetséges 1 év alatt kozepszintre felhoznom magam heti 5x napi 15 szó magtanulasaval ?

2022. nov. 30. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
A nyelvvizsga nem szódolgozat! Semmire nem mész csak a szavak tanulásával, ha nem tudod őket mondatokba, nyelvtanilag helyes, spontán mondatokba foglalni (szóban és írásban is) és megfelelően kiejteni őket.
2022. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

"Kitolottem a neten egy szintmero tesztet"

. Én egyszer dánból tölöttem ki, és B2-re lőtt be.

Nem állítanám, hogy tudok dánul, de az biztos, hogy akkor is legfeljebb alapfokon álltam, beszélni meg soha nem beszéltem senkivel, a hallás után alig értettem meg valamit.


Nem is értem, mit szeretnél "heti 5x napi 15 szó magtanulasaval". Esetleg olvassál inkább angolul, minden nap, olyan témában, ami érdekel, nézz utána az ismeretlen szavaknak stb. Hallgathatsz videókat is, eleinte felirattal.

De még mindig nem beszéltél senkivel. Az tanár nélkül nehéz.

2022. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!