Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A különböző nyelvvizsgának...

A különböző nyelvvizsgának van cégek szerinti sorrendje önéletrajzban?

Figyelt kérdés

Mondjuk zárójelbe feltüntetni, hogy IELTS, TOEFL, vagy Euroexam…


Van olyam amit a cégek előnyben résesítenek?



2022. dec. 18. 21:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Én speciel sose írtam bele, hogy milyen.. egyébként versenyszférában nem nagyon érdekel senkit, nekem van 2 B2-es nyelvvizsgám, viszont olyan munkakörben dolgozok, ahol napi szinten használom is. Eddig akárhányszor interjúztam, volt idegennyelvi beszélgetés is.

Ahol tényleg kell ott nem a papír érdekli őket, ahol meg nem kell ott mindegy, hogy van-e.

2022. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Van olyam amit a cégek előnyben résesítenek?"

Minden cég maga dönti el, hogy mit részesít előnyben.

2022. dec. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Tökéletesen lényegtelen, szinte még a vizsga is. Ha kell a munkához nyelvtudás, ott helyben átváltanak a nyelvre és megnézik, hogy tudsz-e a kellő szinten. Ha meg nem fontos, akkor a nyelvvizsga se ér semmit. Kivétel ezek közül az lehet, ha külföldi munkát akarsz és mondjuk IELTS köteles a vízum.
2022. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

“ Kivétel ezek közül az lehet, ha külföldi munkát akarsz és mondjuk IELTS köteles a vízum.”


Jah, olvastam. Kédőbbi terv ez is, de a Vízuminterjún úgyis kiderül, hogy valaki mennyire tud, akkor minek?


Mondjuk nekem a TOEFL vagy IELTS a szimpi..

2022. dec. 19. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:

"Kivétel ezek közül az lehet, ha külföldi munkát akarsz és mondjuk IELTS köteles a vízum."

Vagy ha egy cég vagy oktatási intézmény vagy akármilyen munkahely egy bizonyos vizsgát ír elő. Ugyanis nem mindegyik cégnek van arra kapacitása, hogy minden egyes jelentkezőt behívjon interjúra, hogy így saját maga döntse el, hogy megüti-e a szükséges szintet a nyelvtudása vagy nem. Többek között pont erre találták fel a nyelvvizsga-bizonyítványt.

2022. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!