Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten olcsó nyelvtanár,...

Budapesten olcsó nyelvtanár, nyelviskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék megtanulni angolul, kezdő vagyok iskolában soha se tanultam angolt. (más nyelv volt rám erőltetve.)Szeretnék középfokig megtanulni munkavállalási célból.

Van esetleg Pesten valami jó, ami nem teljesen száraz és unalmas és olcsó is? Nézegettem, de vicc hogy mindegyik a fél havi fizumat kéri. Elszomorít, hogy nincs semmi lehetősége az embernek ebben az országban fejlődni ha nem gazdag.

Bonus nyelviskola is 100.000Ft. Valami olyant szeretnék, ami intenzívebb és ne online mert ott nem tudok tanulni és a laptopom is tönkre ment. Köszi a válaszokat!



2023. jan. 4. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

"nincs semmi lehetősége az embernek ebben az országban fejlődni ha nem gazdag"

A nyelvtanulás nem helyhez kötött. Itt a net a kezedben. Kezdd el! A többi csak kifogás!

2023. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hol a mi mennyi? 50-et keresel havonta? Hát úgy valóban elég reménytelen.

(Ami nyelviskolát nézek, az 9 hónap alatt 225 eFt, az havi 25.)


1700 Ft-ot kérnek egy tanóráért tőled, legyen 5 fős a csoport (max 9-el indul, de ebből karácsonyra leszakad négy), 2 fő befizetését odaadja a tanárnak, a többiből épületet és stábot tart fenn, járulékokat fizet, meg még élni is akar belőle. Hol sok ez?

2023. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mondom online nem érdekel kedves első. Na pá


Kettes.

A matek nem megy. Hogy lenne a 100e Ft-os tandíjnak fizum fele 50 ezer? 200 e a fizetésem…

Amúgy, intenzív kell! És olyan ami jó is és neve van, mert nem akarok kidobni pénzt ha nincs!

Amiket én néztem, intenzív tehát hetente nem 1 bohóckodás megy, ott 30 óra 100 ezer és 1 max 5 hét alatt kifut. Valami hasonló kellene

2023. jan. 4. 21:32
 4/17 A kérdező kommentje:
Hónap max 5 hét* elírtam, javítottam.
2023. jan. 4. 21:33
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy hónap alatt akarsz megtanulni középfokon?
2023. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen, azt látom, hogy a matek nem megy. Meg az értés se. Oda írtam a második sorban, hogy milyen tanfolyamra vonatkozik az, amit írok. Nem a te 100ezresedre, hanem az én 75 ezresemre. És a tanfolyam hosszából elosztott havi árat szoroztam meg kettővel, abból jött ki a tanfolyam duplája. :D Tudod, a kétszerese az a duplája. Ez már csak ilyen.

Olcsó matek korrepetálást tudok nyújtani. Esetleg beszélhetünk a mi mit jelet és ki mit mond, az mit jelent, amit mond témájú tréningről is.

2023. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Euro Nyelviskola még 100 000 alatt van, de elég lutri, hogy milyen oktatást kapsz ott. Spanyolul tanultam náluk még évekkel ezelőtt, több kurzuson is voltam, szintenként mentem fel. Mindig más tanított, rendes emberek voltak az oktatók, de változó volt a minőség. Talán angolból jobb a helyzet, mivel több angoltanár van a piacon, ezért a nyelviskola is tud válogatni meg önálló tanulásra is több lehetőséged van.
2023. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát intenzívet a legtöbb csak nyáron hirdet.
2023. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Kerdezo, sok mindent akarsz, sok a kikotesed, semmiert.

Raadasul meg neked all feljebb.

Sok szerencset, na pá.

2023. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Ne nyelviskolába menjél, adok neked villám angolt, a telefonodon tanulhatod, meg majd a laptopodon is, ha helyrehoztad.

Ha ezzel elindulsz kezdő szintről, akkor már úgy mehetsz tavasszal nyelviskolába, hogy nem te leszel a leggyengébb a csoportban, mert tapasztalatból tudom, hogy úgy nagyon xar tanulni.

2023. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!