Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokon melyik fajta...

Angol középfokon melyik fajta nyelvvizsga a legjobb és miért?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok véleményt, mert nyáron leszeretnék nyelvvizsgázni.
2010. okt. 3. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
jobban mondva legkönnyebb
2010. okt. 3. 15:45
 2/4 anonim válasza:
100%
az attól függ, hogy milyen feladattípusok mennek jobban, mely készségekben vagy erősebb. javasolnám, hogy csináld meg a különböző nyelvvizsgák feladatsorait, és azután válassz. Szóba jöhet az Origó, BME, Telc, Euro, ECL. Mindegyiknek van honlapja, ott megtalálod a minta feladatsorokat és a megoldókulccsal ellenőrizheted az eredményeidet.
2010. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem abból az aspektusból közelíteném meg hogy legjobb (egyébként hogy érted hogy legjobb legkönyebb vagy legnehezebb mert mivel mindegyik államilag elismert nincs olyan hogy jó vagy nem jó)... Inkább azt nézném meg hogy milyen feladattípusok mennek a legjobban (mint már írták előttem) illetve sok helyen szerveznek kb. 30 órás intenzív (nem tudom pontosan de legalább heti 8-10 órás ) tanfolyamokat amikor pont olyan típusfeladatokat oldanak meg amik a nyelvvizsgán várhatók hogyha akarsz ilyenre menni akkor válaszd azt a típusút amelyik szervez ilyen tanfolyamot a lakhelyedhez közel.Ha Debrecenhez közel laksz akkor a Dexam is szóba jöhet.
2010. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát úgy értettem, hogy legkönnyebb. Hasznosak nagyon a válaszaitok.Dexam nem jöhet szóba, mert zalai vagyok. Megakarom majd nézni mindenképpen a különböző nyelvvizsga feladatokat. Az osztálytársam telc-en volt. Az milyen, csak mert most nem igazán van időm belenézni?

Amúgy még van időm, mert majd nyáron szeretnék elmenni,de már most járok nyelvvizsgára, és nemsokára már arra fogok készülni, ezért kérdem.

Remélem érthetően írtam le :)

2010. okt. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!