Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ma a 21.században érdemes még...

Ma a 21.században érdemes még megtanulni az orosz esetében az írott betűket vagy elég a nyomatatott?

Figyelt kérdés
Én nehéznek találom őket. Jobban preferálom a nyomtatott betűket még írásra is. Azért kérdezem, hogy el lehet e hanyagolni az írottakat?

2023. jan. 21. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa és nehézkes mindig nyomtatott betűkkel írni, bár nyelvvizsgán szerintem ezért nem vonnak le pontot. Ha valakinek a kézírását nem tudod majd elolvasni, az viszont eléggé égő lesz. Én arra biztatnálak, hogy tanuld meg az írott cirill betűket, annyira nem nehéz.
2023. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xp ali ***** válasza:
100%
Igen, érdemes. Nem nagy dolog, hamar meg lehet tanulni, pont ugyan úgy kézre áll, mint a magyar, és a 80%át már most is tudod, hogy el sem kezdted
2023. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Rászánom magam és azt is megtanulom.
2023. jan. 21. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
21-ok szazadban mar nem is erdemes megtanulni irni, olvasni. Ott a szamitogep. 😂🙄
2023. jan. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
El kezdtem az írottakat és piszok egyszerűek. Nagyon jók!
2023. jan. 23. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Hat Igen… magyarul is parhuzamban tanultuk a kis es nagy betuket.
2023. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:
50%
Minden hétköznapi ember gyerek tanult oroszul kézírást a rendszerváltás előtt. nem kell hozzá különleges nyelvi vagy manuális kézség. Egyszerűen lusta vagy.
2023. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Hmm nem hiszem hogy az vagyok. Megtanultam azóta. Megtanulható
2023. máj. 15. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!