Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul júl tudók! Valaki...

Spanyolul júl tudók! Valaki segítene le tudna fordítani egy párbeszédet egy videóból?

Figyelt kérdés

Ez lenne a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=UIC3jw4aLv0


Itt az 1:46 és az 1:51 közötti párbeszédet kéne lefordítani ami a narancssárga inges férfi és a fehér trikós lány között van.

Nemrég kezdtem el spanyolt tanulni, és gyakorláskép videókat nézek, viszont ennél a videónál az előbb említett párbeszédet annyira nem tudom megérteni.



2023. jan. 29. 04:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasas kerdezi, hogy mit reszesit elonyben (a meleg ellen), a vizet, vagy a legyezot. Es a csaj a legyezot valaszolja.
2023. jan. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Meg azt amit a lány mond 1:49 és 1:51 között (amikor a legyezővel legyezi magát) azt le tudnád fordítani pontosan? Azt a mondatot a videó alatt szóló zene miatt nagyon nem értem.

2023. jan. 29. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A ferjem a spanyol anyanyelvu - nem tudom ravenni, hogy szorol szora forditson. Azt mondja, hogy lefordithatatlan. Gondolom, valamilyen szleng-szojatek vagy ilyesmi. Yo no hablo español. Solo un poquito.
2023. jan. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Meg ha esetleg lefordítani nem is spanyolul leírni nem tudnád amit mond? Mert a videó alatt lévő zene miatt még kihallani se tudom. Mert most hogy mondtad hogy lefordíthatatlan elkezdett mégjobban érdekelni az a mondat.

2023. febr. 4. 15:30
 5/7 anonim válasza:
56%
Nincs benne semmi szleng, azt mondja a nő, hogy 'Ahora que corra el vientecillo no hace falta.' tehát 'Így nincs szükség arra, hogy fújjon a szellő.'
2023. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm!


Meg időközben megmutattam a videót egy ismerősömnek, aki már régebb óta spanyolt tanul, és ő azt mondta, hogy a mondat azt jelenti, hogy ,,Most nincs szükség rá {a legyezőre}, mert fúj a szél." Akkor szerinted inkább jelenti azt, hogy ,,Így nincs szükség arra, hogy fújjon a szellő" ?

2023. febr. 11. 00:18
 7/7 anonim válasza:

Amúgy szerintem abban a fehér felsőben lévő lány akiről a kérdés szól nagyon szép. :) Kár hogy nem voltam vele 2015-ben egy idős :(


Más fiúk, ti hogy látjátok ezt?

2023. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!