Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elegendő lehet a tudásom...

Elegendő lehet a tudásom angol felsőfokhoz?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám lemérni? Nagyon sokat találkozok a nyelvvel, de sajnos inkább passzív, mint aktív formában.

2023. febr. 4. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Kaphatók felkészítő könyvek megoldókulccsal.
2023. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Beírod googleba hogy: "english level test" kiad egy csomó oldalt ahol a feladatokra adott válaszaid alapján kapsz egy becslést hogy kb. milyen szintű az angolod.
2023. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az összes nyelvvizsgaközpontnak van fent mintafeladatsora az interneten
2023. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

[link]


Például ezen is meg tudod nézni, hol is lehetsz angolból. Viszont, semmiképp ne nyelviskolák tesztjét töltsd ki, ott szándékosan alacsonyabbnak mondják a tudásod szintjét.

2023. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

jajj, megjött négyes személyében a "nyelvvizsga nem is valódi csak egy gonosz konspiráció ami ellopja a pénzed"

éppen azért menj vizsgaközponthoz próbavizsgáért, mert ott valódi, az adott nyelvvizsgára jellemző, ellenőrzött szintű feladatokat fogsz megoldani. ha valami, akkor a "15 random nyelvtani kvízkérdés" jó arra, hogy túlzott magabiztossággal és elégtelen tudással nekivágj egy olyan szintnek, amitől még jó messze vagy a valóságban.

2023. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
hogy ne csak látatlanba leszóljam, kitöltöttem németül, angolul, franciául, ebből a német verzióban még hiba is van, a másik kettő természetesen, ahogy vártam is, jóval a valós szintem fölé mér. (franciát B2re, pedig az íráskészségem jobb napjaimon is csak B1, az angolt C2re, ami a valóságban egy erős közepes B2) mondjuk szegény oldal miből is tudna valós adatot kreálni, hiszen nem ismeri a szövegértési képességeimet, a beszédértésemet, nem tudja milyen a nyelvtanom és milyen szinten és stílusban tudok fogalmazni.
2023. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Köszönöm a személyeskedést #5 :)

15 évesen elsőre sikeresen letettem a B2-t angolból, majd 17 évesen elsőre a C1-et is. Most meg a német B2 van úton. Csak azért, mert általában nem jók a nyelvsulis tesztek, nem kell kiforgatni a szavaim, és olyat adni a számba, amit nem mondtam. Nem felesleges a nyelvvizsga, pláne nem a mai világban, de azért meggondolandó, hogy hol és mivel méretjük fel a tudásunkat.

2023. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
Tölts ki néhány tesztet és megtudod.
2023. febr. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egy trollkerdes eleve
2023. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

"Viszont, semmiképp ne nyelviskolák tesztjét töltsd ki, ott szándékosan alacsonyabbnak mondják a tudásod szintjét"

Hát akkor nincs semmi probléma, eggyel odább kell lökni az eredményt. :D

2023. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!