Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokhoz melyik a...

Angol felsőfokhoz melyik a legjobb nyelviskola Budapesten?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mire kell a nyelvvizsga mégis? Munkához vagy csak hogy legyen?
2015. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgàhoz/nyelvtudáshoz ne iskolába menj ! A magántanár talán drágábbnak tűnik,de ezerszer hatékonyabb. Felsőhöz meg már lehet natív angolt is keríteni. Egy suliban összezárnak 10 másik emberrel és jut rád 6 perc óránként, ha korrektül elosztja az időt a tanár. Akkor mit is kapsz és mennyiért??
2015. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. kommentelő: hát mégis mi ez a komment?!

2. kommentelő: nagyjából egyetértek, de azért egy 10 fős csoport 60 percig való foglalkozása nem azt jelenti, hogy 60/10 perc jut rád.

Én véleményem: internetezz angolul, olvass, írj, webkamozz (vannak nyelvtanulós-társalgós portálok), filmezz, játsz, stb mind-mind angolul. Ne a TV2-t nézd hanem a CNN-t. Ne Origót olvass hanem Huffington post-ot. Olvass el pár könyvet angolul. Stbstb.

2015. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen nem csak egy papírt akarok, hanem valódi tudást, és ezért keresem a legjobb nyelviskolát, a magánórákat nem tudnám megfizetni.

Olvasok angol cikkeket, a filmeket, sorozatokat is angolul nézem, de ez csak kiegészítő lehet.

2015. aug. 28. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem energetikailag sokkal kedvezőbb a nyelviskola, mint a magántanár. Nyelviskolában az ember akkor is tanul, ha nem őt foglalkoztatják.

Én amúgy a Shetlandot ajánlanám, ha ez nem lenne némileg ellenmondásban azzal a hangoztatott meggyőződésemmel, hogy nem számít a nyelviskola, a tanár számít. Persze, olyan szempontból mégis számít a nyelviskola, hogy ahol vizsgákat rendeznek, a tanárok vizsgáztatnak, ott az adott nyelvvizsgáról sok előnyös dolgot tudnak.

2015. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3. észkombájnnak üzenem: ha például külföldre akar menni dolgozni, úgy ott valamit is pl. a Cambridge nyelvvitózsga ér, de ha itthonra kell a tudás, úgy gyakorlatilag minden jó. Az se nagyon nem mindegy, milyen típusú nyelvvizsgára készül fel, milyen típuspéldák vannak ésatöbbi.

Nyelvsuli helyett szintén magántanárt javaslok.

2015. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: Nem a kérdés tartalmával van probléma, hanem a megfogalmazással. "Hát mégis hogy gondolja valaki hogy megkérdezi melyik a legjobb nyelviskola?"

De ha írás közben sem vetted észre és akkor sem kapcsoltál amikor felhívtam rá a figyelmet, akkor mindegy is.

2015. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túlliheged és belelátod, ami nincs ott.
2015. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Bonusba jártam felkészítő 100 órás nyelvtanfolyamra, utána elsőre meglett a vizsga, ECL-en. Az oktatás kifogástalan volt és bár otthon is szorgalmasan tanultam rá, de az iskola sokat adott nekem.
2015. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bonus. :)
2015. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!