Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondják az alábbi mondato...

Hogy mondják az alábbi mondatok angolul?

Figyelt kérdés
"- Elnézést,csak annyit szeretnék kérdezni, hogy amúgy te milyen szinten állsz a különböző nyelvekben...?"

2023. febr. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem tudod megkérdezni angolul, kérdezd meg tőle más nyelven, és megtudod a választ. :)
2023. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Excuse me, I would just like to ask, what level are you at with the languages?
2023. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ludwigvan ***** válasza:
52%

Excuse me, I just want to ask what your level is in different languages by the way?


De szerintem ez a része, hogy: "Elnézést,csak annyit szeretnék kérdezni, hogy amúgy te" teljesen elhagyható, mert ez egy magyar közhelytorlódás.

Hagyd benne a bytheway-t (vagy az elejére rakj egy anywayt), ha csak úgy a semmiből jön a kérdés, de az elején a magyarászkodásnak/bevezetőnek nincs semmi értelme:

"What is your level in different languages by the way?"

"Anyway, what's your level in different languages?"

2023. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ludwigvan ***** válasza:
67%

Bocsánat, az előző voltam. Gondolkoztam rajta, de még így se tetszik.

Én így kérdezném meg, de ez már így teljesen más, mint amit le kéne fordítani:

"I just want to know: how many languages do you speak and at what level?"

2023. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!