Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik szóbeli ANGOL nyelvvizs...

Melyik szóbeli ANGOL nyelvvizsga a legjobb?

Figyelt kérdés
Csak annyi kitételem van,hogy egynyelvű legyen,illetve hogy ne párban kelljen vizsgázni másik diák(ok)kal. B2 szintű nyelvvizsgát szeretnék tenni,jó lenne ha Szabolcs Szatmár Bereg megyében lenne nyelvvizsgahely,de Debrecen is belefér még.

2023. febr. 9. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Mit értesz azalatt hogy legjobb? Tudsz angolul vagy nem? Idehánysz egy listát mint ha kívánságműsor lenne. Én azt se tudtam hogy ilyen lepukkant környéken mint szabolcs megye van nyelvvizsgaközpont szóval nehogy már te hozd a szabályokat! Tanulj meg olyan szinten angolul hogy bárhol vizsgázzá átmenj ilyen egyszerü
2023. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Origó. Nekem az minden téren laza volt és nem voltam nagy angolos.
2023. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Miben a legjobb?

Legnehezebb, legkönnyebb, legnagyobb nevű, mindegy csak papír legyen, vsgy minél jobban hangozzon?


Ez a "legjobb" kvára tág...

2023. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
languagecert van Nyíregyházán, Debrecenben. [link]
2023. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.nyak.hu

Innen bármelyik jó.

2023. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!