Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű érettségi és...

Emelt szintű érettségi és nyelvvizsga VS. Varsói Egyetem és hárommillió forint?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy rátaláltam erre a varsói egyetemre ami emelt szintű érettségi és nyelvvizsga nélkül ad diplomát viszont hárommillió forintba kerül. Nekem van ugyan érettségim, de már azt se tudnám újra letenni nemhogy az emelt szintűt. Nyelvtudasom pedig 0. Vajon mi a jobb ötlet? Élni ezzel a Varsói Egyetem lehetőséggel és 3 millió Ft-ot beáldozni, vagy inkább letenni az emelt szintű érettségit (előtte tanulni hozzá amennyit kell plusz megtanulni angolul) elmenni sima egyetemre és hárommillió forintot megspórolni?
2023. febr. 16. 05:13
A kérdező szavazást indított:
Emelt szintű érettségi plusz nyelvvizsga plusz sima egyetem
Varsói Egyetem plusz három millió forint
9 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Linkelnéd hogy hol olvastad ezt?
2023. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pontosan mit?
2023. febr. 16. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy nyelvvizsga és emelt szintű érettségi nélkül a kezedbe adnak egy diplomát
2023. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2023. febr. 16. 11:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát öööö

Egy az hogy ez nem a Varsói Egyetem, hanem a Collegium Humanum ami történetesen Varsóban van, több kirendeltséggel más országokban. Alapból nem tűnik kamunak, bár az beszédes hogy a QS ranglistára még Łódź meg Toruń is felkerül, de ez meg nem. Szerintem ha csak a papír kell, egy Dunaújvárosi egyetem pont ugyanezt tudja csak ingyen.

2023. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt nagyon köszönöm mert ingyen jobb lenne És ott is online van? És tudsz esetleg konkrétabban egyetemet javasolni? És ott se kell emeltszintu meg nyelv?
2023. febr. 16. 11:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Passz, ezt meg kell nézni náluk. De amilyen színvonal van, szerintem sima hármas-négyes érettségivel is be lehet jutni
2023. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak az érettségi számít?
2023. febr. 16. 11:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem 3,8 az átlagon de pont a szakmai gyakorlat tárgy rontotta le ami kettes lett de a legkevésbé számít. Több ötös meg felfelé húzta
2023. febr. 16. 11:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg felvin hogy mi kell. Én nem hinném hogy teljesíthetetlen elvárásaik lennének
2023. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!